Araştırma & Geliştirme | Forma Sitesi - Maden Spor
Beğendiğiniz Formayı Sosyal Medyada Beğenerek ve Paylaşarak 10% İNDİRİM Fırsatı Kazanın

Araştırma & Geliştirme

Araştırma Ve Geliştirme

Her yarışmanın ve her saniyenin önemli olduğunu bilerek spor kıyafetlerimizi bu bilinçle tasarlıyoruz. Bu nedenle spor kıyafetlerimizin vücudunuza uyumluluğundan taviz vermeyiz. Her ürün ekibimiz, amatör ve profesyonel sporculara kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde titizlikle hazırlarız.

COOL STYLES

GELİŞMİŞ SİSTEMLER

  • Ürünlerimiz, mükemmel şekilde vücut ölçülerinize uyum yaratmamızı sağlayan gelişmiş CAD programları ile geliştirilmiştir.

EXCLUSIVE

EN YÜKSEK KALİTE STANDARDI

  • Söz konusu spor kıyafetleri olduğunda hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyiz. Ürünlerimiz, performansı en üst düzeye çıkarmak ve konforunuzu her daim sağlamak için özenle tasarlanmıştır.

MODERN

TİTİZ TESTLER

  • Yeni malzemeler laboratuvarımızda dikkatle değerlendirilmeden önce konfor açısından denetlenir. Her bir kumaşı titiz dayanıklılık testlerine tabi tutuyoruz. Nefes alabilirlik ve nem emme özelliklerini yakından inceliyoruz.

EXCLUSIVE

PROFESYONEL SPORCULAR TARAFINDAN TEST EDİLDİ

  • Ürün geliştirmenin her aşamasında çeşitli spor disiplinlerinden profesyonel sporcularla yakın bir şekilde çalışıyoruz – saha testlerinden gelen geri bildirim, ürün test sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

MODERN

BİZ RENK UZMANIYIZ

  • İstediğiniz rengi olabildiğince yakından eşleştirmek için Pantone, HKS ve RAL gibi evrensel renk paletinden 2.875 rengi test ettik. OCOL Sistemi, bitmiş ürünün renginin olması gerektiği gibi görünmesini garanti eder.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?