Basketbol Forma Takımı Mor Desenli | İndirim Fırsatı
Beğendiğiniz Formayı Sosyal Medyada Beğenerek ve Paylaşarak 10% İNDİRİM Fırsatı Kazanın

Forma - Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

-56%
Basketbol Forma Takımı Mor Desenli
Basketbol Forma Takımı Mor Desenli arka
Basketbol Forma Mor Desenli
mor basketbol forması
Basketbol şort Mor Desenli
basketbol mor çorap

Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

 159,99  69,99

 • İnterlog Kumaş
 • Full Likralı
 • Ter Tutmaz
 • Anti Bakteriyel
 • Nefes Alır
 • Birinci Sınıf Baskı
 • Solma, dökülme yapmaz
 • Hızlı kuruma özelliği
Minimum 6 Forma Siparişi Almaktayız
Stok kodu: BF1004 Kategoriler:

Açıklama

Basketbol Forma Tasarla – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol Forma Takımı Mor Desenli, Bir sporcu için kaliteli ve konforlu forma, performans ve sağlık için olmazsa olmazdır. Sporcuların konforlu hareket edebilmeleri için gereken ürünleri kişiselleştirebilir olarak sunuyoruz. Forma Tasarlarken özgün ve yeni sezona uygun basketbol formaları üretiyoruz.

Basketbol Forma Takımı Özellikleri ve Forma Yaptırma – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol formalarının tasarımı kadar üretilmesi de çok önemli detaylar içerir. Formada kullanılan kumaşlar, beden ölçülerinin spor dalının gerekliliğine göre tasarlanmalıdır. Spor esnasında terleme, vücuttaki ısınma gibi negatif durumları göz önüne alınarak, kumaşların ilgili branşa göre tercih edilmesi her şeyden daha önemlidir.

Basketbol formaları tercih edilirken, hem sağlık hemde spor esnasında sporcuyu rahatlatan özelliklere sahip olmalı. Hemde Model ve renk tasarımları ile takımı ve oyuncuyu tanıtan özelliklere sahip olmalıdır..

Formanı Tasarla Teknolojisi – Kendi Formanı Yap – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Forma tasarlama aşamasında formaların profesyonel bir ekip tarafından üretilmesi çok önemlidir. Yaka seçimi, ribana bölümleri, likra kullanımı, ön ve arka yüzeylerde bulunan örgü ve tekstil yüzeylerin kaliteli bir elden çıkması, formanın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Dijital Forma Ve Basketbol Forma – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Dijital forma olarak istediğiniz renk ve baskılar ile üretilmektedir. Dijital formalarda şort, logo, amblem, oyuncu numarası, oyuncu ismi, reklam baskılarının bütünü fiyata dahildir. Dijital forma kumaşları ile forma tasarlanırken, profesyonel spor kulüplerinin kullandığı kumaş ile aynıdır. Kumaş kalitemiz İnterlog anti bakteriyel kumaş teknolojisidir. Ter tutmaz, hızlı kurur, nefes alır ve size iyi hareket kabiliyetine olanak sağlar. Dijital forma baskılar dijital makinalarda yapılmakta olup doğrudan kumaşa işlenmektedir..

Basketbol Formanı Yap Takımının Ruhunu Ortaya Koy – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol Forma Takımı Mor Desenli, modeli ile Kendi formanı yaptır takımının ve taraftarlarının ruhunu ortaya çıkar. Sporcuların oyun esnasında konforlu olmaları için basketbol formaları özel olarak tasarlanırlar. Bunun yanı sıra konforlu basketbol formaları, oyuncuya ve takımına uygun kalıplar ile uygun hale getirilir. Basketbol oyunlarında kullanılan formalar sporcu için en ideal kumaşlar tercih edilir. Basketbol forma tasarlama kişilerin isteklerine göre uygulanır. Formanın kalitesi sporcu ve takımı için önemli olduğundan ucuz 2. Hatta 3. Sınıf kumaşlar forma tasarlanırken tercih edilmez. Forma yaptırma isteğinde olan sporcu ya da takımı kaliteli ve spor tarzına uygun forma talep eder.

Basketbol Formaları Nasıl Olması Gerekir – Forma Tasarla – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol formaları basketbolcunun maç esnasında konforlu bir şekilde oyunu oynayabilecek rahatlıkta olmalıdır. Basketbol forma takımları tişört, şort ve çoraptan oluşur. Tişörtün kol, yaka ve bedeni basketbolcuyu baskı yapmayan konforlu bir kullanım sağlayan biçimde olmalıdır. Şortta bacak hareketini kısıtlamayan, sıkmayan, esnek ve konforlu bir yapıya sahip olmalıdır. Basketbol formaları son yıllarda en yeni teknoloji olan nano teknoloji ile üretilmiş özel interlog kumaşlar ile forma tasarlanır. Nano özellikli basketbol forma kumaşları içerisindeki gümüş iyonları ile formaya çeşitli özellikler sağlar. İnterlog kumaş ile tasarlanan halı saha forma terletmez, koku yapmaz, hızlı kurur ve oldukça hafif özelliktedir.

Forma Tasarlama Nasıl Olur – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol Forma Takımı Mor Desenli, gibi özgün Forma tasarlama firması olan bizler, sporcunun giyeceği kıyafet ve ekipmanları en uygun şekliyle tasarlarız. Sonrasında sporcu veya takımı tarafından istenilen şekle göre baskı yöntemleri ile özel hale getirilir. Forma tasarlama sırasında basketbolcunun veya dâhil olduğu takımın renkleri kullanılır. Forma üzerine full HD dijital baskı ile basketbolcunun ismi ve numarası ve takımın logosu gibi istenilen detaylar baskılanır. Baskı için kullanılan en yeni teknoloji ile renkler çok daha canlı olduğu gibi basılan kabartmalar gerçekçi ve güzel görünür. Forma tasarlama için kullanılan baskı kaliteli olursa, baskıda solma, çatlama, dökülme gibi sorunlar yaşanmaz. Sporcu katıldığı maçlarda hem takımını temsil edip hem de kendi ismini duyurabilir.

Sitemizde forma tasarlama programı kullanılmamaktadır. Kullanım açısından web sitelerinde forma tasarla alt yapısı kullanıcı deneyimi açısından gelişmemiştir. Bu yüzden tasarlatmak istediğiniz basketbol formlarını grafiker ekibimize tasarlatabilirsiniz. Aynı zamanda özgün olan sitemizdeki basketbol formalarından birini de tercih edebilirsiniz.

Forma Tasarla Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol oynayan sporcular ve takımları forma tasarla ve forma yaptırma konusunda bazı hususlara dikkat etmesi gerekir.

 • Forma yaptırma için öncelikle forma tasarlama konusunda uzman bir firma ile çalışmak gerekir.
 • Firmanın en yeni teknolojik cihazları kullanarak en iyi tasarımı gerçekleştirmesi gerekir.
 • Öncelikle formanın kaliteli ve sporcuya uygun bir kumaş ile üretilmiş olması gerekir.
 • Forma tasarlama alanında profesyonel çalışan firmalar en yeni teknoloji olan nano teknoloji ile tasarlanmış kumaşlar kullanırlar.
 • Forma yaptırma konusunda son teknolojiyi kullanan iyi bir firma ile irtibata geçmeye dikkat etmelisiniz.
 • Yaptıracağınız forma için kullanılacak baskı tekniğinin full HD dijital baskı olması önemlidir.
 • Forma üzerine baskı ile uygulanan renk, logo, isim ve numaranın daha gerçekçi ve belirgin görünmesi için baskı tekniği mühimdir.
 • Forma yaptırma için seçeceğiniz tasarım firması profesyonel çalışma yaparsa baskı solmaz, çatlamaz, dökülmez ve bozulmaz. Bu nedenle en iyi forma tasarımı için en iyi baskı tekniğini kullanan firma seçilmelidir.

Forma Tasarla ve Forma Yaptırmanın Önemi – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol takımlar için forma tasarlama önemli bir husustur. Çünkü Basketbol Forma Takımı Mor Desenli, gibi takımın basketbolcuları giydiği forma iyi bir görsele sahip kaliteli özelliklerde ise takımın çok daha iyi tanınması sağlanır. Takım taraftarları kendi takımını iyi bir forma ile gördüğünde gururu artar ve takımını daha içten destekler. Forma yaptırma hususunda iyi bir tasarım seçen basketbol takımı, medyada dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Ucuz forma tercih etmeyen takımın sporcuları da isim ve takım numaraları ile taraftarları ve medya tarafından tanınır. Kendine güveni artar ve oyunda daha başarılı olur. Forma yaptırma iyi bir tasarım ile yapılırsa sporcunun performansı ve aktivitesi artacağından daha başarılı oyunlar oynar. Basketbolcuların bu başarısı takımını daha üst seviyelere çıkmasını sağlar. Forma yaptırma işleminin iyi bir tasarım ile yapılması sporcular ve takımı için çok önemlidir.

Kaliteli ve Ucuz Basketbol Forma Tasarım Hizmeti – Basketbol Forma Takımı Mor Desenli

Basketbol Forma Takımı Mor Desenli, modelleri gibi basketbol formaları için en iyi şekilde tasarlanan kaliteli ve ucuz forma imalatı yapıyoruz. Ucuz forma denildiğinde kalitesiz forma akla gelse de firmamız formaları kaliteyi uygun fiyat ile sunmaktadır. Halı saha sporcuları için tasarladığımız basketbol formalar nano teknoloji ile interlog kumaş ile üretilir. Forma kumaşları solmayan, terletmeyen, koku yapmayan ve çabuk kuruyan özel bir kumaştır. Ucuz forma kalitesiz kumaş ile üretilir düşüncesi vardır. Ancak çağımız internet fırsatlarını değerlendirerek firmamız en iyi kalite kumaş ile üretilmiş formalar en uygun fiyatlarla satılıyor. Basketbol formalarımız için full HD dijital baskı tekniği ile en iyi baskıyı uyguluyoruz. Ucuz forma formatı dışında en kaliteli baskıyı yaparak formayı sporcuya özel hale getiriyoruz. Forma üzerine sporcu ismi, numarası, takımın logosu ve renkleri gibi sporcuyu ve takımı simgeleyen baskıları en mükemmel şekilde yapıyoruz. Ucuz forma örneklerinde yaşanan baskılarda solması, çatlama, dökülme gibi sorun yaşanmadan yıllarca yapısı ile kullanılabilen dijital forma üretiyoruz. İstediğiniz formayı kişisel baskı uygulama tasarımlarımız ile ucuz forma şartlarında kaliteyi uygun fiyat ile adresinize kargo ile gönderiyoruz. Basketbol forma fiyatları kumaş ve baskı kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bizler basketbol forma fiyatlarını belirlerken kaliteli kumaş ve baskı malzemelerini kullanarak belirliyoruz. Aynı zamanda basketbol forma fiyatları toptan alımlarda belirli miktarlarda ıskonto yapmaktayız.

DETAYLI FORMA BEDENİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ madenspor.com/forma-beden-tablosu/ 
Görüşmeyi Başlat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?