NASIL SİPARİŞ VERİLİR | Forma Sitesi - Maden Spor
Beğendiğiniz Formayı Sosyal Medyada Beğenerek ve Paylaşarak 10% İNDİRİM Fırsatı Kazanın

NASIL SİPARİŞ VERİLİR

NASIL SİPARİŞ VERİLİR

Web sitemizde en az 6 Forma veya Tişört satışı yapılabilmektedir. Beğendiğiniz forma tasarımını sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasını takip ederek ilgili banka hesabımıza havale veya EFT işlemini yaptıktan sonra isterseniz canlı sohbet alanında isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak beden, numara, logo vs takımınızı temsil eden özellikleri belirtebilirsiniz.

Mail adresimiz olan forma@madenspor.com adresine mail atarak takımıza ait bilgileri gönderebilirsiniz. Siz aramasanız dahi ödemeniz banka hesabımıza aktarıldığı anda müşteri temsilcilerimiz tarafından gerekli bilgileri almak amacıyla tarafınıza telefon yoluyla arama yapılacaktır.

33 ve üzeri toptan siparişleriniz için takımınıza özel tasarım ve fiyat indirimi yapılmaktadır. Üretim yapılmadan önce tarafınıza onay almak için numune Forma veya Tişört gönderilecektir.

Takımınıza özel Tasarımlar için tasarım tarafınıza iletildikten sonra 5 revize hakkınız vardır. 5 revize hakkınızı geçtikten sonra her revize işlemi için extra 25 tl ücretlendirilme yapılır.

Not: Lütfen ilgili ürünleriniz için ödeme yapmadan özel tasarım veya numune forma talep etmeyiniz.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?